niedziela, 6 grudnia 2009

Wystawa Poznań 5-6.12.2009-wyniki

Uff....i już wróciliśmy.Wystawa była w Palmiarni, jak na wystawy, w których dotąd udało nam się uczestniczyć-warunki optymalne. Dużo miejsca, mnóstwo zielni, bardzo dużo osób, którzy chcieli obejrzeć nasze klubowe świnki.
Pojechałam z BADŻIDŻEM oraz FELICITĄ MelaMi.Nie spodziewaliśmy się wielkich objawień ze strony niemieckiego sędziego Christiana Kocha. Znam swoje świnki i doskonale wiem o ich plusach a jeszcze więcej o minusach. Wystawa potwierdziła tylko znaną mi na ich temat wiedzę.
Sędzia nie ukrywał, że FELICITA jest wierna kopia tatusia, ale z lepszymi, chociaż jak na dzieciaka przystało, krótszymi włosami. Ma dużo gorszy od ojca, zbyt jasny kolor, ale w typie i budowie oboje są bardzo dobrzy. Doskonałe uszy, oczy i głowa....no cóż...to akurat powód do dumy!

W ostatecznym rozrachunku świnki wypadły następująco:

FELICITA MelaMi
-I BEST OF BREED BABY LUNKARYA
-II BEST CURLY LONGHAIR BABY


BADŻIDŻ MelaMi
-I BEST OF BREED ADULT LUNKARYA
-IIIBEST CURLY LONGHAIR ADULTJUDYTA Happy Cavia-mamusia Feli pojechała dziś do nowego domku. Życzymy jej wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

ELMO MelaMi pojechał na randkę do hodowli LunCavia. Dziękuję Monice i jej mamie za przekazanie wiedzy dotyczącej grzybicy, o której wiedziałam zbyt mało, żeby ją zauważyć.
Aaa...odwiedziłam w hodowli Versache Henia, który mieszkał u mnie przez pewien czas, z którym miałam niegdyś wystawowe przygody oraz miałam okazję obejrzeć już dorosłą BRAJA Melami, która niedawno została mamą.
Piter, dzięki za gościnę!


AAA...i BADŻIDŻ  był w telewizji!
TVP POZNAŃ wyemitowała program informacyjny, w którym jest bardzo fajna zachęta do obejrzenia wystawy- na samym końcu (ostatnie 5 min filmu), niestety trzeba obejrzec  całość.
A na samym ostatnim kawałeczku, w ostatneij scenie wystpuje ój Badżidżek, o którym mówi sie powszechnie, że ma wyglądać jakby piorun strzelił:)

Do obejrzenia tutaja tu Fela 

Welcome